15 Błędów w Pracy z RabbitMQ

 RabbitMQ

15 Błędów...?

Często

popełnianych przez użytkowników

+ rozwiązania?

Zapisz się na newsletter i odbierz dokument o Rabbicie

RabbitMQ to elastyczny broker wiadomości

Możesz optymalizować serwer RabbitMQ oraz konsumentów i producentów wiadomości pod kątem maksymalnej wydajności lub bezpieczeństwa danych. Możesz zaprojektować przesyłanie wiadomości tak, żeby były dostępne na jednej  lub wielu kolejkach. Możesz decydować, czy w czasie awarii węzła ważniejsza jest dostępność systemu czy spójność danych.

To bogate możliwości stwarzają ryzyko użycia RabbitMQ w sposób, który nie spełni wymagań Twojego systemu. Darmowy e-book który przygotowałem, pozwoli Ci uchronić się przed wieloma błędami które łatwo popełnić… a użycie ustawień domyślnych również może okazać się błędem w świetle wymagań systemu, który budujesz! 

W e-booku przeczytasz o błędach i rozwiązaniach dotyczących:

? warstwy sieciowej i protokołu AMQP

? używania kolejek i przesyłania wiadomości

? konfiguracji i utrzymania brokera

? wydajności

? konfiguracji klastra brokerów RabbitMQ

Pobierz 15 Błędów w Pracy z RabbitMQ i w pełni korzystaj z możliwości jednego z najpopularniejszych brokerów wiadomości na świecie

O Autorze

Nazywam się Szymon Mentel i od 2013 jestem konsultantem i trenerem w ekosystemie Erlanga, programuję w językach Erlang i Elixir. W ostatnich latach moja działalność skupia się wokół RabbitMQ, który działa właśnie na platformie ErlangVM.

Pasjonuje mnie analiza wydajności i architektur systemów. Stawiam na przejrzystość i prostotę rozwiązań. Bardzo lubię dzielić się wiedzą i uczyć innych.

​​​​© 2019, Szkoła Rabbita